poniedziałek, 16 listopada 2020

Po pierwsze wykrojnik, po drugie wykrojnik, po trzecie...

Cześć!
A po trzecie wzorzysty papier...

Dzisiaj mamy kolejne wspólne wyzwanie z Moniką z bloga Sunshine Creativity Tym razem pomysł na wyzwanie pochodzi od Moniki. I nie zgadniecie, co tym razem nas obowiązuje? :-) Tylko wykrojniki, żadnych akwareli, tuszy, stempli, kokardek, guzików i  kredek ( i o te kredki mi najbardziej chodziło). W ostateczności możemy dodać jakiś wzorzysty papier. Tyle pomysłów z wykrojnikami, ale cholera, bez akwareli ?? Jak tu tworzyć, droga Moniko? 

Ale dałam radę, to moja karta przygotowana na nasze wyzwanie


Bardzo podoba mi się ten wykrojnik, mam go już ponad rok, ale do tej pory nie miałam okazji go wykorzystać. Uwielbiam jak fajnie tworzy linię cięcia pomiędzy stronami karty. Ten ozdobny brzeg podkleiłam na cienkiej piance dystansowej dla dodania dodatkowego wymiaru do karty.


A że jestem w świątecznej kartkowej potrzebie to zrobiłam dwie karty na nasze wyzwanie. 

Kiedy zobaczyłam ten zestaw wykrojników świątecznych pomyślałam, że fajnie byłoby go mieć. Przy okazji tego wyzwania zrobiłam jeszcze jedną kartę z tym wykrojnikiem i pięknym wzorzystym papierem, ale to już będzie historia na inną opowieść.
Dla tej karty wykorzystałam złoty lustrzany karton, papier craft, resztkę zielonego kartonu dla stworzenia ramy i sentymentu, które ożywiają kartę wprowadzając trochę koloru. Karta wydawała mi się jednak zbyt pusta, więc dodałam jeszcze śnieżynki wycięte moimi nowymi wykrojnikami z białego kartonu przyklejając je do bazy karty.


I teraz to wygląda dobrze :-)Jestem bardzo ciekawa, co wymyśliła Monika! Nie mam wątpliwości, że stworzy piękną kartę, i już nie mogę się doczekać, by ją zobaczyć. Zachęcam do odwiedzenia bloga Moniki i pozostawienia jej kilku miłych słów komantarza.

Dzięki  Monika za kolejną wspólną zabawę. Uwielbiam te nasze spotkania. 

Kartkę zgłaszam na wyzwanie


Bardzo dziękuję za wizytę i wsparcie w postaci komentarzy. Przyjaciele to błogosławieństwo Boga, a ja czuję się pobłogosławiona. 

Bądźcie bezpieczni, zdrowi i szczęśliwi..

4 komentarze:

Mac Mable pisze...

I love how the pretty die cut opens up on your first card and the paper looks fabulous too x. What a stunning effect with card number two BozenA x.

Monica C. pisze...

BożenA, you did a create job and now you know how you can create without watercolor!! The first card is lovely and you use of patterned paper is so pretty.
The second card is stunning and I love how you have used the negative cut of the gold on top of the kraft. Really beautiful.
Thank you for participating in these challenges with me. I enjoy it so much!
Hugs Monica

Donna Ellis pisze...

Wow, BozenA! Your cards are GORGEOUS! I love each one with such beautiful techniques! hugs, de

Christine Alexander pisze...

Wonderful die cuts, I love these QCAS cards especially the square with the holly :)