piątek, 13 listopada 2015

Happy Little Stampers Birthday Friends

Pewnie wiecie, że Kylie Purtell wydała zestawy stempli silikonowych swojego autorstwa. Jestem szczęśliwą posiadaczką jednego z tych niezwykłych zestawów. W dodatku otrzymałam go w prezencie od Kylie, wiec tym bardziej jestem jej wdzięczna za ten piękny podarunek.
Birthday Friends
Na blogu HLS jest na stałe otwarte wyzwanie Anything Goes, dla wszystkich, którzy wykonując swoją kartkę użyli jakichkolwiek produktów dostępnych w sklepie HLS  . W najbliższym czasie pojawią się wykrojniki do pięknego zestawu stempli Butterfly Birthday, a teraz oprócz wielu zestawów stempli są też do nabycia piękne kropki emalii. Nie trać czasu, zajrzyj do sklepu, nie wyjdziesz stamtąd z pustym koszykiem :-)

                                             We Ship Worldwide

Przygotowałam kartkę wykorzystując stempelek z hipopotamem. To jest taki słodziak :-) tym bardziej, że jak widać bardzo lubi ciasteczka, pod wodą dzieje się naprawdę sporoo o ooo, hehehe!
Ta kartka powstała z myślą o Dominiku i dla Dominika, mojego kochanego chrześniaka.


A teraz czas na całą prawdę o hipciu. To chłopak, słodki obżarciuch, który puszcza bąki w wodzie Pływa sobie całymi dniami w rzece ( być może jest to Nil) i wącha kwiatki ( być może są to lotosy, ale czy widział ktoś czerwone lotosy...?). A teraz, kiedy słońce chyli się już ku zachodowi, postanowił złożyć życzenia mojemu kochanemu chrześniakowi Dominikowi, więc dołączam się do tych życzeń z ochotą :-)

Chciałabym zgłosić kartkę na wyzwania
Simon Says Wednesday Challenge Thinking Of You
Crafting With Friends Challenge #10


Simon Wednesday Challenge Blogblog badge


Dziękując za odwiedziny życzę miłego dnia.
BozenA

2 komentarze:

  1. Darling design with the elephant! The colors and inking are awesome! Thanks so much for playing Simon Says Stamp Wednesday “Thinking of You” Challenge!

    OdpowiedzUsuń
  2. A lovely little elephant... a gorgeous card. Thank you for sharing this with us over at Crafting with Friends. Sue DT xx

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA