Obserwatorzy

czwartek, 2 marca 2017

Marzec w Happy Little Stampers CAS

Witajcie kochani, mijają miesiące i wciąż pojawiają się kolejne szanse na stworzenie kartki życia :-) Tym razem tematem wyzwania w HLS CAS jest    DIE CUTS / WYKROJNIKI


Sponsorem nagrody dla zwyciężcy jest sklep Happy Little Stampers i jego cudowna właścicielka Kylie Purtell.


Ten temat daje tak ogromne możliwości tworzenia, że właściwie są one nieograniczone. Mam więc nadzieję, ze to będzie dodatkową zachętą, by wziąć udział w naszej zabawie. Tym bardziej, że wtedy będzie można zgłosić tę kartę również do wyzwania HLS  Anything Goes with DIE :-)

Ja do mojej karty użyłam dość stary wykrojnik, już nawet nie ogarniam, kto jest jego producentem, a zmyślać po prostu nie chcę. Tak wiec wycięłam z jego pomocą kwiaty z kartonu pomalowanego wcześniej kilkoma kolorami tuszy DI.


Zostały one następnie przyklejone za pomocą pianki dystansowej do białego panelu o fakturze skóry.Tak przygotowany panel przykleiłam do bazy kartki  zabarwionej techniką smooshing Distress Ink.
Na zdjęciu powyżej kolory różnią się odrobinę od pozostałych zdjęć. Powodem jest słońce - krótko przed zachodem promienie mają ciepły odcień i dodają bieli ciepły żółtawy ton. Natomiast doskonale uwydatniają wszelkie faktury, dlatego skorzystałam z tego oświetlenia. Takiego efektu jak na zdjęciu powyżej nigdy nie udało mi się uzyskać przy moim sztucznym oświetleniu, które bardzo spłaszcza.
Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Cię do tego, byś wzięła udział w naszej grze. Więcej inspiracji znajdziesz na  naszym blogu Happy Little Stampers, gdzie panie z DT przedstawiły swoje karty. Czekam więc na ciebie i Twoją kartę.


Kartkę zgłaszam na wyzwanie 
CAS Mix Up Challenge March 
Work It Wednesday Challenge February 2017Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Dziękuję za wszystkie komentarze i zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.
 BożenA
Prześlij komentarz