Obserwatorzy

środa, 8 marca 2017

Czarna Środa w Dniu Kobiet!

Ja już nawet nie staram się zrozumieć, ja już tylko patrzę z politowaniem na podrygi niektórych błaznów. Pozdrawiam z kraju wariatów.

Ten post jest dla wszystkich kobiet. Na całym świecie, bez podziału na narodowość, kolor skóry czy wyznanie. Wszystkie mamy te same obowiązki, wszystkie niesiemy przez życie miłość, troskę i ból. Wszystkie mamy trudne zadania i z reguły życie statystycznej kobiety jest bardziej obciążone aniżeli życie statystycznego mężczyzny. Jesteśmy kochane i szanowane, ale jesteśmy też bite, poniżane, traktowane przedmiotowo. Dzisiaj jest nasze święto, jest to też moment, kiedy możemy powiedzieć, co myślimy o mężczyznach, którzy chcą urządzać nam nasze życie bez uwzględniania naszych potrzeb. W tym dniu na całym świecie kobiety chcą zabrać głos w swoim imieniu, nie chcemy już, by mężczyźni przemawiali za nas i decydowali o nas bez nas.

Kochane, 13 grudnia w Polsce kobiety powiedziały "DOŚĆ" rządowi Polski, kiedy posłowie próbowali ograniczyć po raz kolejny prawa kobiet. Wyszły na ulice polskich miast, zamiast do pracy, poszły na marsz protestacyjny. Polki osiągnęły swój cel, rząd się przestraszył i wycofał ze swoich zamierzeń. Kochane, w jedności siła. Jesteśmy silne, codziennie, przez całe życie musimy znosić różne nieprzyjemne zdarzenia, ale może to już czas się obudzić i powiedzieć "NIE!!!" ? Niech Czarna Środa będzie protestem przeciwko temu wszystkiemu, co utrudnia man życie.

Życzę nam wszystkim poczucia, że nasze życie zależy od nas. Życzę nam miłości, wolności i poszanowania. Życzę nam siły, by walczyć o nasze prawa. Życzę nam wszystkim, by udało nam się zmienić świat, by świat był KOBIETĄ. Bo kobiety są empatyczne i opiekuńcze. Niech więc świat zatroszczy się o nas, ale najpierw musimy go zmienić.

Muszę jeszcze wspomnieć o Darnell Knauss :-)) Wzięłam udział w cudownej zabawie, którą zorganizowała na swoim blogu djkardkreations. Zupełnie nieoczekiwanie dla mnie zostałam najszczęśliwszą laureatką losowania cudownej nagrody. Darnell ufundowała wiele nagród dla takich szczęśliwców jak ja. A jedna z nich przytrafiła się właśnie mnie. Taaaak, ja pewnie nigdy bym sobie nie mogła pozwolić na taki zakup, ale dzieki hojności Darnell i moim aniołom  :-) którzy musieli brać czynny udział w losowaniu nagród stałam się posiadaczką zestawu 36 kolorów wodnych markerów ZIG Kutetake Brush :-))) Dziekuję Darnell !Niesamowite narzędzie, ja kocham akwarelę i ten prezent jest dla mnie jak woda dla roślin... Nigdy nie pracowałam z wodnymi markerami, muszę się ich nauczyć, ale muszę Wam powiedzieć, że pędzelek który te markery posiadają jest niezwykły! Jest bardzo precyzyjny, po raz pierwszy miałam okazję pracować z takimi pędzelkami. Ja wciąż jestem w zachwycie :-))

A teraz kartka dla Was, moje kochane przyjaciółki, koleżanki, znajome i nieznajome. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
Kartkę zgłąszam na wyzwanie
SS Wednesday Challenge For a Special Lady / Girl dla wszystkich kobiet :-)
The Flower Challenge #6 Anything Goes
Addicted To CAS Challenge #106 Doodle
CCCB #168 CASBardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz i zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego Dnia Kobiet.
BożenA
Prześlij komentarz