środa, 31 lipca 2019

Sierpniowe wyzwanie w Happy Little Stampers Watercolour

Witam wszystkich moich gości.
W Australii już sierpień, a więc zaczyna się kolejny cykl wyzwań w HLS. Pierwszym z nich jest Akwarela, do którego to wyzwania serdecznie zapraszam.

To moja karta na wyzwanie. Jest to karta ślubna, bardzo nietypowa, zdaję sobie sprawę z tego, ale taka była sugestia osoby, która tę kartę zamówiła. Początkowo dość sceptycznie podeszłam do życzenia zamawiającej, ale w końcu okazało się to fajnym pomysłem, bo karta naprawdę jest nietuzinkowa i niebanalna.


W tym miesiącu tematem wyzwania jest OCEAN


Nie musisz jednak korzystać z opcjonalnego tematu. Wystarczy, że karta zostanie wykonana w technice akwareli.Na mojej karcie użyłam kartonu smużonego farbami akwarelowymi Cosmic Shimmer. Z tego kartonu wycięłam delfina, konika morskiego.Koralowiec i te zabawne kółeczka przypominające morską pianę wycięłam z kartonu zabarwionego Inka Gold w kolorze niebieskim  różowym.Wspaniała washi tape z wizerunkami meduz świetnie się spisała do uzupełnienia tła. Przykleiłam ją na panelu szerokości taśmy i podkleiłam pianką dystansową dla dodania warstw. Uwielbiam tę washi tape, wygląda jak akwarela.


Jeszcze raz zapraszam do naszego wyzwania. Mam nadzieję, ze spotkamy się w galerii HLS.Dzięki za odwiedziny. Pozostawienie komentarza będzie dla mnie sygnałem, że to co robię ma sens i będzie największą nagrodą.

Życzę miłego dnia.

12 komentarzy:

 1. WOW WOW WOW fantastic card and I love the little seahorse.

  Hugs
  Anke

  OdpowiedzUsuń
 2. The washi tape looks stunning and so is your card BozenA. What an amazing under water scene with a fabulous design and such pretty water colouring. Such a striking card....love it x.

  OdpowiedzUsuń
 3. such a fun card, love all the elements you used with your background and images.
  Barb Housner

  OdpowiedzUsuń
 4. so pretty Bozena, I love the washi tape jellyfish background and allyour beautiful die cuts :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! What a brilliant and shimmery underwater scene! gorgeous card!! HUGS

  OdpowiedzUsuń
 6. Oh my gosh I LOVE this! SO much to see on these. Your colors are fabulous and love the shine too. This is SO well done, BozenA

  OdpowiedzUsuń
 7. I love the blue and purple together in your underwater scene! All those bubbles make this so realistic looking! Beautiful job of watercolor, my friend!

  OdpowiedzUsuń
 8. That's washi tape? It may be the most beautiful I've ever seen, and couldn't be more perfect for your underwater scene! A beautiful card.

  OdpowiedzUsuń
 9. Simply breathtaking BozenA. Just magical and colour perfect.

  OdpowiedzUsuń
 10. What a beautiful card, BozenA! You are just the right person to take on an original design idea like this and make it into something stunning.
  Hugs Monica

  OdpowiedzUsuń
 11. Fantastic! Love the colourful splotches and die cut bubbles.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA