czwartek, 4 lipca 2019

Lipcowe wyzwanie w Crafting With An Attitude

Witam w kolejnym wyzwaniu Crafting With An Attitude.

W tym miesiącu naszym sponsorem jest Colour Of Love. Zwycięzca otrzyma 3 obrazy digi.
To moja karta przygotowana na to wyzwanie. Użyłam obrazu sponsora Pretty Possums.


Obraz digi został pomniejszony do rozmiarów okienka. Panel karty z okienkiem postemplowałam stemplem do robienia tła. Stemplowanie wykonałam tylko Versa Mark. Obraz pomalowałam kredkami i kolorowymi cienkopisami, kwiaty malowałam zielonym i czerwonym Roll-on. Muszę się przyznać, że obraz malowałam pod lupą :-(( Niestety mam zbyt mało czasu, aby poeksperymentować z tym obrazem, więc musi to być pierwsza i jedyna wersja. Wiem już na przyszłość, że obraz jest bardzo szczegółowy i na pewno lepiej kolorował by się bardziej powiększony. To taka moja luźna uwaga :-)
Inne ujęcia tej karty

Panel karty przyklejony jest na piance dystansowej, obraz digi jest przyklejony do bazy karty.

Jeszcze raz zapraszam do naszego wyzwania. Mam nadzieję, że zobaczysz wszystkie projekty pań z DT. Zatem do zobaczenia w naszej galerii.

Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

3 komentarze:

 1. You've coloured in the fun image so well and you must have had so much patience x. Unique and colourful card and the green frame draws your eyes right into your fun and fabulous card x.

  OdpowiedzUsuń
 2. Beautifully colored, BozenA! What a fun image! I've never seen this one before. I love the gorgeous background you created for this too!

  OdpowiedzUsuń
 3. Such a cute card! I love your pencil coloring here and that background stamp done in Versamark is so cool. I have never tried that and I don't know why.
  Hugs Monica

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA