wtorek, 3 czerwca 2014

Kartka składana

Witam,
kolejna kartka typu "składak", w moim nazewnictwie funkcjonuje jako "składak harmonijkowy"  :-))
Nazwa wynika z tego, że po złożeniu jej, tworzy harmonijkowy składaczek. Całość dopełnia pudełeczko wykonane z cudownie czerwonego kartonu za złotym embossingiem, ozdobnie przewiązane wstążką. Embossing wykonany na ozdobionym stemplu od Designe By Ryn Sea Bubbles Set
http://designsbyryn.com/index.php/shop1/#!/~/product/category=2574165&id=11345880
Na marginesie wszystkie stemple sprowadzone z Kanady od Ryn są przepiękne. Uwielbiam je i kiedyś ponownie sprowadzę sobie kilka stempli do kolekcji :-)
Tym razem okazją do zrobienia tej kartki były imieniny znajomej.
Okładki zdobi stempel Hero Arts Large Flowers Pattern. Stempel zgrzany złotym pudrem do embossingu i pomalowany kolorowymi tuszami. W tym przypadku również użyłam kolorowego papieru do scrabookingu.
Do ozdobienia wykorzystałam również wykrojnik Marianne Design LR0229. Wewnętrzna strona okładek również została wykonana ręcznie z wykorzystaniem stempla Heartfeld Creations Daisy Patch Background (stempel sprowadzony z USA), białęgo pudru do embossingu i czerwonego, żółtego i pomarańczowego tuszu Distress Ink.
Poniżej możesz zobaczyć, jak kartka wyglądała.
okładki, górna i dolna
wewnętrzna okładka
kartka w trakcie rozkładania
 w całej okazałości
 kwiaty z wykrojnika
 użyte papiery do scrabookingu

Mam nadzieję, że Tobie spodobała by się taka kartka.
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny.


2 komentarze:

 1. Beautiful rich projects! I love the gold emobossing with the red!

  OdpowiedzUsuń
 2. Welcome Ryn, I'm very happy, because your blog inspired me. I am glad that I have a few of your stamps, like them very much, they are lovely and give tremendous opportunities. It was great to sometime by accident to get to you :-) II prepare slowly for the next shopping with you because I am still hungry for ... ;-)
  Thank you for your kind words,
  warm greetings,
  Bozena

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Twoje słowa dodają mi skrzydeł. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA