wtorek, 16 grudnia 2025

Rozdajemy prezenty.

Witam,
kiedy zobaczyłąm ten słodki wykrojnik nie potrafiłam się powstrzymać, żeby go nie kupić. Jest po prostu słodki.


Wycięłam tego reniferka z papieru do akwareli o grubym ziarnie. I to był błąd, bo powinnam była  wykorzystać drugą stronę tego papieru. Ale cóż, nie pomyślałam o tym, co będzie się działo, kiedy na takiej strukturze użyję kredek.


Reniferka kolorowałam za pomocą kredek do akwareli, a kiedy wszystko było suche, dodałam cieniowania za pomocą kredek.
W panelu karty wycięłam okrąg z zimowymi elementami botanicznymi... no po prostu, z kawałkami gałązek świerku i jemioły. Przykleiłam złotą ramkę, która idealnie wpasowała się w otwór okręgu. Wnętrze okręgu wypełniłam papierem designerskim.


Przykleiłam renifera do bazy karty za pomocą pianki dystansowej w taki sposób, aby wyglądał, jakby siedział na brzegu okręgu. Sentyment wytłoczony białym EP na czarnym banerku przykleiłam pod kopytkami renifera.

Wdzięczności, wdzięczności wdzięczności.
Życzę miłego dnia.

3 komentarze:

Bonnie pisze...

I think the bumpy watercolor paper worked perfectly to give him curly fur, Bozena! No matter as he's so adorable! I love how you did the background too!

Christine pisze...

the bumpy side gives him more texture, great card and so cute xx

Loll pisze...

On jest naprawdę uroczy, BozenA. Uwielbiam tę kredkową kolorystykę... wygląda bardziej jak futro. Uwielbiam tło z białymi, ośnieżonymi gałęziami na granatowym tle... taki śliczny!! Całuski, Loll