Obserwatorzy

piątek, 4 grudnia 2015

Grudniowa gwiazdka w Happy Little StampersW tym miesiącu tematem wyzwania w HLS jest STAR. Dość obszerny temat. Może to być gwiazda, która wskazywała drogę do miejsca narodzin Jezusa, a może to zwykła pierwsza gwiazdka, którą wypatrują dzieci w wigilijny wieczór... może to ta największa "gwiazda" grudniowa, która tak pięknie ozdabia grudniowe niebo? A może to ktoś z Twoich najbliższych, taka gwiazda wśród innych ludzi, ktoś, kto wskazuje drogę w trudnej rzeczywistości? Wybór należy do Ciebie, możesz wybrać interpretację tematu, którą dyktuje Ci serce :-)
Moja gwiazda jest bardzo zimowa, ściśle związana z innymi zimowymi atrybutami... ośnieżone gałązki, świeczka płonąca na wigilijnym stole i ona, niosąca przesłanie miłości, radości i szczęścia. Tak, niech to będzie również moje przesłanie dla Was, którzy odwiedzają mojego bloga i którzy dotrwali do tego momentu :-)

W tym miesiącu dla szczęśliwego zwycięzcy wyzwnia Kylie Purtell, właścicielka sklepu HLS

              
ufundowała cudowny zestawy stempli. Uwielbiam je, z ich udziałem można wyczarować niezwykłe kartki. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia...
Do wykonania mojej karty użyłam papieru z kolekcji Zimowa Bajka Latarni Morskiej (kocham ich papiery), wykrojnika z zestawu Marianne Designe Star i Świece i Gałazka Świerku Impression Obsession. Trochę śniegu z zamrażarki, na obramowanie panelu platynowa Inka Gold i gotowe :-)

 no tak, zapomniałabym dodać że jeszcze użyłam wykrojnika MB do wycięcia tych malutkich gwiazdeczek, a te zostały potraktowane pudrem do embossingu Stampendous! Star Dust. Efekt zabójczy, holograficzny blask w malutkich drobinkach, niestety nie widać tego na zdjęciu :-(


Cóż więcej mogę dodać? Zapraszam do HLS gdzie znajdziesz jeszcze więcej inspiracji naszego DT. Jeśli możesz poświęcić chwilkę na pozostawienie komentarza na blogach dziewczyn DT, będziemy bardzo szczęśliwe :-) Powodzenia, posłuchaj serca i stwórz coś niezwykłego. Kartkę, która swój początek ma w sercu i być może wyrazi Twoje świąteczne przesłanie dla kogoś bardzo Ci bliskiego.


Wyzwania:
CAS-ual Chic CCCO6 Snowflakes
Scrapbook Cardmaking  Challenge #35 Glitter 
Sparcles Christmas Challenges #59 Die Cuts For Christmas
Dies R Us Challenge #38 Christmas
Wednesday Challenge Let It Snow
Crafty Catz Challenge #304 Let it Snow
Jingle Bells Happy, Happy Holidays!
Card Mania Challenge #75 Christmas


bastel-traumSparkles Christmas Challenge
Our StoreSimon Wednesday Challenge BlogCrafty Catzjingle belles Karta Odznaka Mania

Komentarz jak najbardziej pożądany :-)
Życzę miłego dnia.
BożenA

Prześlij komentarz