wtorek, 20 listopada 2018

SheepSki Design zaprasza

Witam kochani,
październik obdarzył mnie kilkoma zwycięstwami, więc to sprowadziło do mnie dwa nowe digi stampy SheepSki Design. To jeden z nich w mojej karcie dla Was. Zimowy zmierzch, padający śnieg i... zgraja podglądających Cię bałwanków.


Andrea, właścicielka tworzy jedne z najbardziej nastrojowych obrazów jakie widziałam.

W tym miesiącu opcjonalnym tematem wyzwania SheepSki Design jest " Baby it's cold outside", czyli wszystko, co może nas ogrzać zimą. Hmmm, przyszła mi do głowy pewna idea, ale nie wiem, czy dokładnie o to chodzi Andrei w tym wyzwaniu...

Moi przyjaciele w Polsce pewnie od razu domyślą się, co to jest. Najsmaczniejsza jest ta pośrodku, hehehe. I nie jest to kompot babci :-)
To były treści niedozwolone dla nieletnich, mam więc nadzieję, że żaden małolat tego nie przeczyta.

Przejdźmy do mojej karty. Digi stamp którego użyłam to SheepSki Design Selfie of snowmen. Do kolorowania użyłam kredek. Panel karty wytłoczyłam w folderze do embossingu, a następnie za pomocą gąbki i szarego DI zabarwiłam "ścianę"  domu, do którego przez okno zaglądają słodkie bałwanki. A to więcej szczegółów:


moje okna mogą pozazdrościć blasku tej "szybie". No cóż, może jak dojdę do siebie, to zdrapię z moich okien grubą warstwę brudu, ale na razie przecieram małe kółeczka, przez które widać świat.Jeśli masz ochotę przyłaczyć się do tego wyzwania i posiadasz obrazy SheepSki Design, serdecznie zapraszamy do zabawy na FB.


Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

środa, 14 listopada 2018

To był ważny dzień

Witam,
moja przyjaciółka Beatka w październiku obchodziła swoje urodziny. Przygotowałam dla niej taką kartę


Użyłam stempla Stampendous! białego i złotego EP oraz moich ulubionych, robiących duże wrażenie Cosmic Shimmer. 


Nie chciałam dodawać do karty sentymentu, bo sama w sobie sprawia wrazenie małego obrazu i w takiej formie ją pozostawiłam.

Kartkę zgłaszam na wyzwanie
The Flower Challenge #26 Special Occasion
SSS Wednesday Challenge All That Glitters is GoldBardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

piątek, 9 listopada 2018

Twelve Tags of Christmas

Witam kochani,
tyle czasu w bezruchu craftowym sprawiło, że teraz bardziej niż kręgosłup uwiera mnie moja dusza, a raczej niedosyt w realizowaniu siebie. Loll zorganizowała po raz kolejny na swoim blogu wyzwanie Twelve Tags of Christmas i nie ma opcji, bym nie wskoczyła z drobiazgiem do tego wyzwania. Przygotowałam dwa bardzo szybkie tagi, będą jak znalazł do świątecznych prezentów. Nie będę zanudzać, jak je zrobiłam, to po prostu widać, bo jak już wspomniałam, to szybkie i proste tagi.

   

Tag zgłaszam do wyzwania
Twelve Tags of Christmas challenge 2018Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

niedziela, 4 listopada 2018

Listopadowe wyzwanie w Happy Little Stampers Xmas

Cześć,
mam trochę przerażającą wiadomość dla Was, niestety mamy już listopad!! Wpadasz w panikę, że święta za pasem, a Ty nie masz kart świątecznych dla przyjaciół?? Ja nie ma tego problemu, bo przynajmniej jedną kartę wykonywałam co miesiąc, mój zapas kart nie jest jeszcze wystarczająco duży, ale na dobry początek już coś jest :-) Ale Ty też możesz zmniejszyć ten deficyt przyłączając sie do naszego wyzwania.

A to moja karta przygotowana dzisiaj dla Was specjalnie na to wyzwanie.


Jak co miesiąc, do wyzwania może być zgłoszona każda karta o tematyce bożonarodzeniowej. Możesz dodatkowo skorzystać z tematycznego skrętu. W tym miesiącem opcjonalnym tematem jest CAS, czyli karty proste i "czyste". Dla zwycięzcy wyzwania Kylie, właścicielka sklepu HLS ufundowała nagrodę w postaci bonu o wartości 20$ do zrealizowania w sklepie HLS. Zwycięzca, który będzie używał produktów HLS otrzyma bon o podwojonej wartości.


Do wykonania mojej karty wykorzystałam wykrojnik Penny Black, chyba nie ma osoby, która nie kochałaby tej poinsetti. Ten wspaniały wzór wycięłam z karty barwionej tuszami alkoholowymi. Jakieś czerwienie i złoto. Sentyment wycięłam ze złotego kartonu. Bazę karty "poplamiłam" złotymi rozbryzgami.Na tym zdjęciu widać jak pięknie połyskuje złoty AI.
Fajnie będzie zobaczyć Was w naszej galerii. Posłuchaj dobrej rady, bo to ostatni moment, by zapełnić szufladę kartami, których już niedługo będziesz potrzebować :-)Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

piątek, 2 listopada 2018

Listopadowe wyzwanie w Happy Little Stampers CAS

Witam, kochani.
Zapraszam do wzięcia udziału w naszym nowym wyzwaniu w HLS CAS.
Ten wykrojnik kojarzy mi się z tematyką fantasy, postanowiłam więc, że to on dzisiaj zagra główną rolę na mojej karcie.


Temat wyzwania w tym miesiącu brzmi FANTASY. Pamiętajcie jednak, aby zachować styl CAS, by móc wziąć udział w losowaniu nagród. Zwycięzca otrzyma bon o wartości 20$ ufundowany przez naszą liderkę Kylie, do realizacji w sklepie HLS.  Wartość bonu może być podwojona, jeśli do wykonania karty zostaną użyte produkty HLS.


Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszej storny HLS, gdzie znajdziecie dużo więcej wspaniałych inspiracji przygotowanych przez zespół DT. Zapraszam też do wzięcia udziału w naszym wyzwaniu.Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

czwartek, 1 listopada 2018

Nowe wyzwanie w Crafting With An Attitude

Cześć, witam miłych gości :-)
Nowy miesiąc przynosi nowe wyzwania w Crafting With An Attitude. Nie zmienia się tylko temat wyzwań w CWAA. Jak co miesiąc możesz wprowadzić każdą kartę zgodnie z zasadą Anything Goes.
W tym miesiącu sponsorem dla zwycięzcy wyzwania jest Lucy Sunshine , który ufundował 3 pojedyńcze digi obrazy.
Ja w moim wyborze podążyłam w tematykę świąteczną, muszę zgromadzić godny zapas kart  świątecznych, żeby w grudniu nie wpaść w panikę :-))
Wybrałam tę słodką aniołkę ze świąteczną truflą. Po wydrukowaniu obrazu pokolorowałam go kredkami. Niestey zapomniałam, że akurat te kredki, których użyłam w tej karcie zawierają dużą ilość wosku, co sprawia, że dołożenie innego koloru ( cieniowanie) graniczy z cudem... to jakby próbować narysować coś w miejscu, które zostało natarte świecą. No i pozamiatane, bo padła mi drukarka i nie mam na czym wydrukować kolejnego obrazu. Musi więc być tak ja na załączonych poniżej obrazkach.Naprawdę trudno jest polukrować taką truflę. Moje Liquid Perfrct Pearls okazały się zbyt grube w swoim strumieniu. A może mam za małą wprawę w lukrowaniu...?Zapraszam jeszcze raz do przyłączenia się do naszej zabawy.  Zywcięzca otrzyma 3 niesamowite obrazy Lucy Sunshine. Osobiście uwielbiam ich grafiki, chyba nie ma osoby, która potrafiłaby się im oprzeć :-)


Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.