Witam.
Dzisiaj przedstawię szybką i prostą kartę urodzinową. Na panelu karty wykonałam cieniowanie tuszami w kolorze żółtym i zielonym. Utworzyąm delikatną poziomą smugę przez środek karty.
Kwiaty znalazłam w moich zapasach, które ostatnio uparcie przygotowywałam. Wiecie, jak nie ma weny twórczej, to się robi różne drobiazgi. A kiedy nadchodzi ta chwila, to jest z czego wybierać :-)
łota ramka też siedziałą w szufladzie i idealne pasowała do tych kwiatów. Łodygi są przyklejone klejem, ale kwiaty zostały podniesione za pomocą pianki dystansowej.
Pozostało mi tylko wytłoczenie sentymentu za pomocą złotego EP i karta była gotowa.
Wdzięczność za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz, wdzięczność za wsparcie, wdzięczność za przyjaźń,
Życzę miłego dnia.
4 komentarze:
This is very dramatic and gorgeous, Bozena! I love your soft ink blending, the depth of the poppies, and the elegance of the perfect gold frame! Hugs, Darnell
What lovely poppies, Bozena! I'm loving the color and the texture and the gold framing adds extra elegance!
Beautiful design!! Love your sponging across the center of the card with your lovely poppies spilling out over the gold frame. CAS perfection, my friend. xx
Beautiful layout with the framing and those gorgeous poppies xx
Prześlij komentarz