Witam.
Koleżanka z pracy poprosiła mnie o zrobienie kartki na uroczystość ślubną jej syna. Udało mi się ją skończyć dzisiaj, a skoro jest niedziela, mam czas, by zaprezentować tę kartę Wam.
Zaczęłam od stworzenia centralnego elementu. Zastanawiałam się, czy użyć wykrojnika w kształcie serca, czy kwadratu. Ale zadecydował kolor tła przyklejonego pod spodem. Wybrałam tło w jaśniejszych kolorach, lżejsze i radośniejsze.
Slwetka młodej pary to mój nowy wykrojnik i zarówno jego wielkość jak i sam motyw bardzo mi się podobają. Przykleiłam go do ażurowego tła za pomocą pianki dystansowej, w wolną przestrzeń pomiędzy sylwetkami przykleiłam małe serduszko wycięte z czerwonego brokatowego kartonu.
Z papieru akwarelowego, który tworzy tło pod ażurowym sercem wycięłam banerek, na którym przykleiłam złote litery tworząc imiona młodej pary. Podkreśliłam je złotym cienkim paskiem brokatowej taśmy washi.Panel karty wytłoczyłam w moim ulubionym EF z delikatnym motywem kwiatów hortensji.
Wewnątrz karty wkleiłam dodatkowe strony, jedna zrobiona z pergaminu, w którym wycięłam szlaczek z drobnych serduszek, druga strona to biały papier, na którym zostaną zapisane życzenia. Dzięki temu udało mi się ukryć miejsce przyklejenia pergaminu, zasłaniając je kartką na życzenia.
Po wewnętrznej części pierwszej strony przykleiłam złote serduszko, na którym umieściłam datę ślubu.Mm nadzieję, że ta ślubna kartka w stylu CAS spodoba sie nowożeńcom.
Wdzięczność za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz, wdzięczność za wsparcie, wdzięczność za przyjaźń,
Życzę miłego dnia.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz