sobota, 4 listopada 2017

Listopadowe wyzwanie w HLS Xmas

Cześć,
mam nadzieję, że Wasze dni upływają Wam spokojnie i leniwie. Moje gnają do przodu jak spłoszone stado antylop...  a dlaczego antylop, a nie np. owiec? Bo antylopy szybciej biegają od owiec, niestety.

Dobra, czas zaprosić Was do kolejnej zabawy w HLS Xmas. Bez napinki i bez ograniczenia tematycznego, ale jeśli ktoś ma ochotę może skorzystać z opcjonalnego tamatu, jakim w tym miesiącu jest TAG.


Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania i otrzyma nagrodę w postaci 20$ bonu do zrealizowania w sklepie HLS

Początkowo myślałam o karcie z tagiem, ale ostatecznie skończyło się na tagu samym w sobie :-) Wycięłam częściowo tag ( od góry i z prawej strony), pozostawiając lewą stronę niedociętą. Z tej strony wykonałam stemplowanie z obrazem gałązki ostrokrzewu, wykonałam embossing złotym EP. Na zakończenie pomalowałam obraz moimi ZIG'ami ( buziaki dla Darnell :-* ). Tło taga pocieniowałam gąbką i DI. Sentyment pochodzi z zestawu HLS  Mixed Christmas Sentiments. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony HLS Christmas, znajdziesz tam mnóstow inspiracji pozostałych członków DT. Pamiętaj, że tagi będą Ci niezbędne już wkrótce, więc zabieraj się do roboty :-). Mam nadzieję, że dołączysz do naszej zabawy i podzielisz się z nami swoimi pracami. Czekamy :-)Jest listopad i chciałabym wszystkich zachęcić do udziału w zabawie organizowanej przez Loll ( blog Stamping With Loll ) wraz z kilkoma przyjaciółmi. Wyzwanie dotyczy świątecznych tagów stworzonych w stylu Mix-Media ( stemplowanie oraz dwa mnieszane elementy multimedialne - techniki lub produkty) Brzmi poważnie, ale wierz mi, to bułka z masłem :-). Zabawa rozpoczyna się 6 listopada i trwa dwanaście dni. Zapraszam bardzo gorąco.Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz i zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

8 komentarzy:

 1. Gorgeous, I love the cut away edge, it gives it such a unique look :)

  OdpowiedzUsuń
 2. So delicate and so pretty. Love how you've done the edge of the holly, very unique x

  OdpowiedzUsuń
 3. I love the soft and dreamy blended background and the beautiful gold embossing, Bozena! This is elegant!! Hugs, Darnell

  OdpowiedzUsuń
 4. Beeeeeeeeeeeeeutiful tag BozenA. Love the softness in the background and the holly embossed and coloured is stunning. Love the shape too - so different.

  OdpowiedzUsuń
 5. This is just gorgeous Bozena! I love the curved shape of the tag and it was such a great idea to fussy cut one side with the beautiful holly.
  Hugs
  Carol x

  OdpowiedzUsuń
 6. Beautiful! The gold looks very festive and I love the artsy feel.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oh so gorgeous! Love that trimmed up holly edge and all the sumptuous gold. Totally fabulous!

  OdpowiedzUsuń
 8. I am so late in commenting Bozena, but better late than never! This tag is so gorgeous. I just love the left edge and the placement of the sentiment. Stunning!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA