Obserwatorzy

czwartek, 4 maja 2017

W maju baw się z Happy Little Stampers Xmas

Witam wszystkich moich gości.
Dzisiaj zaprezentuję kartę przygotowaną na wyzwanie w Happy Little Stampers Xmas. Każda karta o temetyce świątecznej (Xmas) może wziąć udział w grze. Jeśli lubisz utrudniać sobie życie, zrób kartę zgodną z opcjonalnum temetem tego miesiąca, a jest nim MASKA / MASKSponsorem nagrody dla zwycięzcy wyzwania jest cudowna Kylie Purtell, właścicielka blogów i sklepu HLS.

By zrobić moją kartę wykorzystałam szablon STAMPlorations w roli maski. Ostrokrzew wybarwiłam zieloną Inka Gold w dwóch odcieniach zieleni, a owoce ostrokrzewu pokolorowałam złotą Inka Gold.


By ożywić trochę kartę dodałam czerwony napis Merry Christmas wycięty z czerwonego metalicznego kartonu. Tak przygotowany panel przykleiłam do czerwonej podkładki i dopiero teraz do bazy karty. 
Mam nadzieję, że udało mi się Cię jakoś zainspirować i dołączysz do gry. Czekamy na Ciebie na naszym blogu Happy Litlle Stampers Xmas


Kartkę zgłaszam na wyzwanie
STAMPlorations Never-ending AG Challenge
Christmas With the Cutes Challenge #5 Add Some Holly


Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Dziękuję za komentarze i zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony.

Życzę miłego dnia.
BożenA
Prześlij komentarz