Obserwatorzy

wtorek, 9 maja 2017

Less is More

Cześć kochani,
przyszła pora na zwierzenia, od dawna bowiem gryzie mnie pewien nierozwiązywalny problem... Pewnie część z moich przyjaciół wie, ze kocham CAS. Jest jeden taki blog wyzwaniowy, tytułowy LIM, który stanowi dla mnie zbty wysoko stawianą poprzeczkę. Kocham CAS, ale zdaję sobie sprawę, że do perfekcyjnego CAS mam spory kawałek drogi. Bez względu na to staram się jednak iść tą drogą, może kiedyś stworzę kartę CAS ideał?
W tym tygodniu na LIM królują dwa kolory, żółty i szary, więc postanowiłam, że spróbuję i ja tej zabawy. Wykorzystałam szablon z trójkątami różnej wielkości, które zabarwiłam DI. Z tak przygotowanego kartonu wycięłam napis "BIRTHDAY" ( mój dość świeży nabytek od STAMPlorations). Zeby dodać trochę więcej wymiaru napis podkleiłam na kilku warstwach kartonu, w tym jeden w kolorze żółtym.  Napis HAPPY pochodzi z zestawu "Birthday Friends" Happy Little Stampers.
No i przyszła pora na prezentację


trójkąty podzieliłam na te na "nogach" i na "głowie" i od tego zależało, na jaki kolor zostaną pomalowane. Nie wypełniałam równomiernie powierzchni trójkątów, gąbkowanie rozpoczynałam mocniejszym uderzeniem w jednym z kątów, by tylko delikatnie musnąć kolorem przeciwległy kąt. Końcowy efekt nawet mi się spodobał.


Kartkę zgłaszam na wyzwanie
Less is More Week #327 Grey/ YellowBardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz i zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony, Życzę miłego dnia. BożenA
Prześlij komentarz