poniedziałek, 4 stycznia 2016

Jingle bellPoszłam kiedyś na spacer z pieskiem daleko od zgiełku miasta. To była zima, właśnie spadła spora warstwa białego puchu, która otuliła szczelnie świat swoją białą kołderką. Moja sunia była zachwycona świeżym śniegiem, ryła sobie podśnieżne tunele, a ja stałam i patrzyłam na ten świat jak zaczarowana. Po raz pierwszy w życiu usłyszałam wtedy ... ciszę. Tak, usłyszałam ciszę, która była wręcz głośna. Niemożliwe, a jednak. Ta cisza, aż dzwoniła w uszach i wtedy pomyślałam sobie, że może to nie cisza, a sanie Świętego Mikołaja i jego zaprzęg lecą sobie gdzieś w pobliżu i tak pięknie dzwonią?
No właśnie, i tak doszliśmy do tematu kolejnego wyzwania w Happy Little Stampers. W styczniu tematem wyzwania jest Dzwonek

Może ta karta zainspiruje Cię do czegoś fajnego. A może masz zupełnie inny pomysł na kartę w temacie "Dzwonek". Może nie masz wcale pomysłu, ale bardzo chcesz wziąć udział w naszym wyzwaniu? Nic straconego. Zajrzyj na stronę HLS CC, znajdziesz tam mnóstwo cudownych kart wykonanych przez panie z DT HLS. A kiedy już znajdziesz w sobie pomysł na swoją niepowtarzalną i jedyną kartę, przyłącz się do naszej styczniowej zabawy. Być może staniesz się szczęśliwym zwycięzcom, który w nagrodę otrzyma jeden z zestawów stempli zaprojektowanych przez niezwykle zdolną Kylie Purtell dostępnych w sklepie HLS. Znajdziesz tutaj mnóstwo wspaniałych rzeczy :-)


Moim złotym dzwonkiem wywija słodki słonik z zestawu HLS Birthday Friends. Choinka jest z zestawu Leane Creatief BV "Christmas Trees Small". Śnieg i dzwonek to drobiazgi zaczerpnięte z My Favorite Things "Santa's Elives", natomiast sentyment to podarunek z Serendipity dzięki wylosowaniu mnie w wyzwaniu NBUS u Darnell djkardkreations

Birthday Friends

 Heh, zawsze o czymś zapomnę. Przecież widać wyraźnie, że użyłam jeszcze pereł w płynie i złota, aby dzwoneczek był w istocie złoty, nie tylko z nazwy.
Powstała przy okazji jeszcze jedna karta, bardzo podobna do prezentowanej powyżej, jednak słonik otrzymał bombkę, zamiast dzwoneczka, więc jest to tylko luźna propozycja, poza wyzwaniem. W tej karcie słonik został wycięty i umieszczony na piankach dystansowych, co tworzy fajną perspektywę dla drzewka.

Jeszcze raz zapraszam do naszej zabawy, masz szansę na wygranie choćby takiego zestawu stempli HLS jakiego ja użyłam dzisiaj do wykonania tej karty.

Wyzwania
Animals Friend Challenge #34 Snow
Crafty Hazelnut's Christmas Challenge Extra for January 2016
Dream Valley Challenge #122 Christmas
Craftyhazelnut's Christmas Challenge Extra Sen Dolina Wyzwania


Życzę miłego dnia.
Ściskam,
BożenA

10 komentarzy:

 1. Oh, how sweet these are Bozena my dear friend! Great designs! Have a great week! Hazel xx
  My Card Attic

  OdpowiedzUsuń
 2. Hi Bozena, This is a clever use of the elephant in the HLS set to fit in with the Christmas Challenge. It's darling the way you've got the little elephant hanging a jingle bell & a Christmas ornament on the pretty tree. Loving the way you've done the background as well. Beautiful card. TFS & Happy New Year. Hugs

  OdpowiedzUsuń
 3. That little elephant is just the cutest! I love what you've done with your card! Thanks for sharing it with us at CHNC Extra!

  ~Marie B -DT

  OdpowiedzUsuń
 4. Supersüß. Danke daß du bei den Animal Friends mitmachst.
  LG Dreja

  OdpowiedzUsuń
 5. Beautiful card and love the cute elephant too Bozena ;) Viv xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Ein supersüsses Motiv. Danke für Deine Teilnahme bei den Animal Friends.
  Liebe Grüsse Daniela

  OdpowiedzUsuń
 7. What a lovely and sweet card, i love it.
  Thank you for joining us at the Animal Friends and a hope to see you again.
  Hugs
  Kuni.

  OdpowiedzUsuń
 8. Great Christmas cards Bozena, these images re so cute, Cathy x

  OdpowiedzUsuń
 9. So sweet and lovely.
  Thanks for joining us at Animal Friends
  Hugs Anja

  OdpowiedzUsuń
 10. Great Christmas cards. Thanks for joining us at Crafty HazelNuts this month.
  Hugs
  Fiona DT x

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA