poniedziałek, 14 września 2015

Holly w Happy Little Stampers

Niestety lato już nas żegna, jesień minie szybciej, niż się spodziewamy, a wtedy nastanie czas, kiedy takie kartki jak ta poniżej prezentowana, będą po prostu niezbędne :-) Tak... Boże Narodzenie jest już za pasem! Nie czekaj na ostatnią chwilę, przyłącz się do naszego wyzwania i przygotuj kolejną świąteczną kartkę dla przyjaciół.
Mam wspaniałą wiadomość dla każdego, kto przyłączy się do naszej zabawy. Happy Little Stampers jest sponsorem niezwykłej nagrody w tym wyzwaniu. Kylie Purtell zaprojektowała wiele zestawów stempli, jeden z nich będzie nagrodą dla zwycięzcy.


Życzę powodzenia, a ja przygotowałam kolejną kartę, która być może w jakiś sposób zainspiruje Ciebie.


Do wykonania tej karty użyłam wykrojników Holly stempli z zestawu BoBunny, złotej farby do stempli Viva Decor oraz kilku odcieni koloru zielonego Disterss Ink.  Na śmierć zapomniałabym o sentymencie Merry Christmas, a przecież jest i trudno go nie zauważyć :-)

Każda Twoja uwaga jest dla mnie cenna. Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję. Życzę miłego dnia.
BożenA

4 komentarze:

 1. Beautiful design Bozena. Love the elegant stamped snowflakes paired with your die-cut holly and berries. xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Goodness, Bozena, this is a real beauty. I love everything about it especially the sparkle. xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Love the sparkle and shine on your lovely card and the embossed holly leaves are beautiful!
  Hugs
  Carol x

  OdpowiedzUsuń
 4. This card slipped by me too.. Bad me!! I want to ask where did you get the gold snowflake? it is so pretty and intricate.. I am going to have to CASE this card BozenA. It is so fitting and so scaled perfectly! Using gold instead of silver for your snowflakes was an interesting and creative choice! This design is full of movement and is lovingly put together!! I have to join this challenge! So look for my submission.. You card inspired me to play along!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA