Obserwatorzy

sobota, 25 lipca 2015

Drzewo w Happy Little Stampers Christmas

Witam po bardzo długiej przerwie. Ponad 3 tygodnie urlopu, większa część tego czasu to cudowny pobyt nad morzem... znów trochę się rozmarzyłam, bo to był naprawdę cudowny czas. Tylko mój mąż, ja i morze :-) Po powrocie do domu czekała mnie jeszcze "przeprowadzka" do innego pokoju. Co prawda pokój jest znacznie mniejszy, ale za to w całości mój, czyli moje craftowe królestwo. To wszystko spowodowało spore zaległości, ale najbardziej dokuczała mi chęć tworzenia i brak możliwości realizacji tych wizji. Część z nich gdzieś uleciała, pewnie wróci, jak tylko na dobre zasiądę w moim nowym królestwie.

Cieszę się z Twoich odwiedzin. Mam nadzieję, że spodoba Ci się, to co chcę zaprezentować poniżej. Happy Little Stampers Christmas do końca lipca ma otwarte wyzwanie Drzewo, więc chciałabym jeszcze raz dołączyć moją propozycję na ten temat. Tym razem choinka nietypowo złożona jest z liści ostrokrzewu. Dodatkowe ozdoby to tłoczone na złoto śnieżynki i sentyment. Baza została wytuszowana kilkoma kolorami Distress Ink. Kartkę wykończyłam złotą ramką, która zamyka obraz, a choinkę udekorowałam złotymi czerwonymi perełkami ( dziękuję Kamila )






Przy okazji chciałabym zakomunikować wszem i wobec, że od dzisiaj jest możliwość zakupu cudownych stempli zaprojektowanych przez bardzo utalentowaną Kylie Purtell w nowo otwartym sklepie Happy Little Stampers. Już niedługo będą dostępne kolejne zestawy niesamowitych stempli. Wiem co mówię, bo widziałam ich projekty. Heh, już widzę nowe kartki z wykorzystaniem tych wspaniałych wzorów :-) Zapraszam do odwiedzania sklepu HLS. Obiecuję, że wybór będzie trudny, każdy zestaw stempli okazuje się niezbędny...



Kartkę zgłaszam na wyzwania
Creative Corner Challenges Christmas in July
Sister Act Card Challenge Anything Goes
Stamplorations Challenge Stamps & Distressing
ABC Christmas Challenge O for Off Edge
The Crafter's Cafe Challenge #126 Christmas in July
Crafting for all Seasons Challenge Blog Challenge 106
Whimsy Stamps Inspirations Challenge #85 Christmas in July
Cardz $ Guys Challenge #80 Christmas in July
Tuesday Trowdown Challenge #254 Christmas in July
Crafty Boots Challenges Christmas in July
Crafty Calendar Challenge Christmas in July


CreativeCornerChallengesSister Act Card Challenge
ABC Christmas ChallengeThe Crafter's Cafe Challenge BlogWhimsy Stamps Challenge Blog
Cardz 4 GuyzTuesday ThrowdownCrafty Boots ChallengesCrafty Calender Challenge

Bardzo dziękuję za odwiedziny. Jeżeli w jakiś sposób udało mi się Ciebie poruszyć, proszę, pozostaw komentarz. Każda Twoja uwaga jest dla mnie cenna. Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję. Życzę miłego dnia.
BożenA

Prześlij komentarz