Obserwatorzy

niedziela, 26 lipca 2015

Craft

Cieszę się z Twoich odwiedzin. Mam nadzieję, że spodoba Ci się, to co chcę zaprezentować poniżej.
Wykonałam kartkę na papierze craft kierując się wyzwaniem na blogu Inkspirationals Colour Challenge Anything Goes with Kraft.
Na panelu craft ( pozostał mi kawałek odrobinę mniejszy niż wymiary tradycyjnej karty) wykonałam białe cieniowanie w miejscu, w którym następnie zrobiłam biały embossing kwiatu piwonii. Obraz ten pomalowałam akwarelami. Po prawej stronie panelu użyłam szablonu Chewron, który wypełniłam tuszami pigmentowymi VersaColor ( żółty i jasnozielony). Wokół piwonii zrobiłam delikatne rozbryzgi w kolorze żółtym za pomocą airbrush. Na zdjęciu widać jeszcze białe kropeczki, ale to efekt początkowo nie zamierzony. Po zrobieniu białego cieniowania użyłam antystatycznej poduszeczki, ale jak widać na kartce mimo to pozostały drobinki białego pudru do embossingu. Przed zagrzaniem go doszłam do wniosku, że to może być nawet interesujące, dlatego go zostawiłam. Zastanawiałam się nad dodaniem sentymentu, ale na chwilę obecną zostawiam kartkę bez niego, w stanie "surowym". Sentyment zrobię w stosownej chwili, pasujący do okazji.
Kartkę zgłaszam na wyzwania
Inkspirational Challenge #87 Colour Challenge Anything Goes with Kraft 
Less is More Week 234 Recipe - Snippets
Addicted To CAS Challenge #68 Chevron
Craft Your Passion Challenge Anything Goes

"Less is More"
Please grab yourself a badge for your  blog

 Bardzo dziękuję za odwiedziny. Jeżeli w jakiś sposób udało mi się Ciebie poruszyć, proszę, pozostaw komentarz. Każda Twoja uwaga jest dla mnie cenna. Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję. Życzę miłego dnia.
Prześlij komentarz