poniedziałek, 29 czerwca 2015

Myśli są energią

Witam wszystkich, którzy zaglądają na moją stronę.

  To mój braciszek, Krzysztof :-)


Niektórzy z moich craftowych przyjaciół wiedzą, że mój brat jest poważnie chory. Ale wiem, że będzie zdrowy! Potrzebuję do tego Waszej pomocy, Waszej pozytywnej energii. Fizycy coraz częściej przyznają, że nasze postrzeganie świata jest różne od tego, czym tak na prawdę świat jest. Skoro wszystko jest energią, tylko o różnym zagęszczeniu, to nasze myśli też są energią. Bardzo proszę wszystkich moich przyjaciół oraz każdego, kto chce się przyłączyć, aby wsparł mnie mnie w tworzeniu dobrej uzdrawiającej energii. Proszę Was o to, by każdego dnia o godzinie 20-tej czasu warszawskiego stworzyć myśl i obraz, że mój brat jest zdrowy. Tylko tyle, że jest zdrowy, bez kombinowania, jak to się ma stać. Jeśli odczujesz przy tym radość, że to jest prawda, że on naprawdę jest zdrowy, to ta myśl ma ogromną szansę stać się rzeczywistością. A tego właśnie bardzo teraz potrzebujemy, mój brat Krzysztof, moja rodzina i nasi przyjaciele.
Drodzy przyjaciele, jeśli możecie moją prośbę posłać dalej w świat... im nas więcej, tym silniejsza uzdrawiająca energia :-)

Dla ułatwienia, aby zrobić to jednoczasowo podam linka do aktualnego czasu w różnych strefach czasowych na świecie. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać o jednej porze :-)

http://24timezones.com/czas_na_swiecie3.php

Dziękuję każdemu, kto przyłączy się do tworzenia uzdrawiającej energii.
Ściskam Was mocno,
BożenA

3 komentarze:

  1. Sending prayers and best wishes for your brother Bozena, hugs Cathy x

    OdpowiedzUsuń
  2. I have pictured your brother happy and healthy and prayed for this to be true. Sending love to you both Bozena. Love, Loll

    OdpowiedzUsuń
  3. Sending happiest and most positive thoughts to your brother!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA