niedziela, 5 kwietnia 2015

Podwójnie wycinana

Cieszę się z Twoich odwiedzin. Mam nadzieję, że spodoba Ci się, to co chcę zaprezentować poniżej.
Na blogu Papertrey Ink jest fajne wyzwanie Make It Monday Podwójne częściowe wycinanie wykrojnikami. Kartka zaprezentowana jako inspiracja zainteresowała mnie na tyle, że postanowiłam spróbować swoich sił w tym zakresie. Niestety podwójne wycinanie okazało się na tyle trudne, że w dużym zbliżeniu na zdjęciu widać, że jeszcze nie opanowałam tej sztuki perfekcyjnie. Ale skoro zrobione, to kartka stanie do wyzwania :-)Jak wspomniałam wyżej kartkę wykonałam specjalnie na wyzwanie Papertrey Ink jest fajne wyzwanie Make It Monday #207 Double Partial Die Cutting

No, to nieźle poszalałam w te święta! Trzy kartki dzisiaj, dwie wczoraj... Zamiast leniuchować, ja wolę pracować ( tak mi się sparodiowało Shakin' Dudi'ego  :-))   )

 Bardzo dziękuję za odwiedziny. Jeżeli w jakiś sposób udało mi się Ciebie poruszyć, proszę, pozostaw komentarz. Każda Twoja uwaga jest dla mnie cenna. Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję. Życzę miłego dnia.

6 komentarzy:

 1. Mi się kartka bardzo podoba!! Zarówno piękne tło jak i die cutting wyszły Ci super! Nie ma co się przejmowac drobiazgami w całości kartka i pomysł są świetne!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. LOVE your blending technique Bozena! A very clever card indeed! Hazel xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Really beautiful card! Love the blending of the colors in the background!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hey, that's an awesome design. Like a sunset!

  OdpowiedzUsuń
 5. Such a fabulous card Bozena ☺Viv xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Hello Bozena! Just wanted to pop by to say thank you for your lovely comment on my blog today about my adventure to New Zealand! It translated beautifully!

  Your card is so gorgeous - beautifully coloured background!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA