środa, 14 września 2022

Strachy na Lachy w Perfectly CAS we wrześniu

Cześć!
Będzie straszno i ciemno, jak to w Halloween. BOO, BOO!!!
To moja straszna karta, którą zamierzam Was zainspirować, ale nie nastraszyć:-)Zapraszam do kolejnego wyzwania w Perfectly CAS. We wrześniu tematem naszego wyzwania będzie Halloween. Prosimy tylko pamiętać o przestrzeganiu naszych zasad dotyczących stylu CAS. Karty dołączane do naszego wyzwania muszą być CAS ( zgodnie z naszymi regułami) i muszą uwzględniać temat naszego wyzwania. Poza tym nie ma żadnych ograniczeń :-)


Tym razem czarne tło gra rolę bieli i stanowi przeważającą część karty, zgodnie z naszymi zasadami. Pierwszym krokiem było wystemplowanie tej śmiesznej dyni na białym kartonie i pokolorowanie jej kredkami. Oczywiście, że dynię wycięłam nożykiem :-)

Czy widzicie w lewym dolnym rogu takie dwie jaśniejsze linie? To mój ukochany mąż kapnął mi tam klejem. Co z tego, że od razu go usunęłam, kiedy pozostały dwa błyszczące ślady. Wrrrrrr, ale mi kable na szyi wyskoczyły ze złości! Gdyby to się stało po wykonaniu zdjęć, to pal to licho, ale przed sesją zdjęciową, buuuuu.
BOO, BOOO!

Następnie wykonała  stemplowanie w dolnym prawym rogu. Użyłam motywu pajęczyny. Stempel odbiłam białym tuszem i dodałam embossing na gorąca pudrem Frosty, dającym efekt lekkiego skrzenia, jakby szronu.


Dodałam stemplowanie w kolorze neonowej zieleni. To te straszne BOO! BOO!


Rozsypałąm drobny biały puder do embossinu i od spodu panelu podgrzałam go, by uzyskać ten delikatny efekt splashingu.  Jakby w powietrzu unosił się kurz...


Na tak przygotowane tło przylkeiłam moją dynię i karta gotowa. 
Zastanawiam się co z nią zrobić, bo w Polsce ten zwyczaj halloweenowych kart zupełnie nie funkcjonuje... ALe karta jest zabawna i mam nadzieję, ze Was zainspiruje.Jeśli kochacie styl CAS i lubicie tworzyć karty Halloween'owe to serdecznie zapraszam do naszej galerii tutaj. Będzie nam miło zobaczyć Wasze kreacje.


Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

6 komentarzy:

Bonnie pisze...

I think your husband's "help" turned out fine, Bozene! The spider web adds a very fallish look and I love your Jack-o-lantern! The embossing speckles adds wonderful texture and added interest! Fantastic Halloween card, my friend!

Nstiz pisze...

I LOVE your pumpkin! He’s so funny and love that cobweb you created. I saw no faint white lines from the dripped glue so you did a fine job of hiding it. Thanks for describing your process too. I enjoyed your post as much as I did seeing your card.

Christine Alexander pisze...

That's such a cool pumpking image - he's cute and scary all at the same time :)

*Vicki* pisze...

What an adorable card! I love that pumpkin's face and the fun little spider web in the corner too! It look really "spooky" with the dark background and your little embossed "boo!s"

JulieP pisze...

Your attention to detail is superb!!! I must remember to try a black background. This is amazing Bozena!

Trina P. pisze...

Spooktacular Halloween card! The spiderweb is fantastic and grounds the whole design.
Halloween is not big here either, so I have no idea what to do with all the Halloween cards I made. 🤷🏻‍♀️