środa, 15 stycznia 2020

Międzykontynentalny most

Cześć,
dzisiaj chciałabym zaprosić Was do podróży międzykontynentalnej. Wraz z Moniką z bloga Sunshine Creativity stworzyłyśmy most łączący Stany Zjednoczone i Polskę. To właściwie znacznie szersze połączenie, bo łączy nie tylko Amerykę Północną i Europę, ale jeszcze przebiega przez Afrykę. Ale to zupełnie inna historia...

Monika jest bardzo utalentowaną twórczynią kart. Podziwiam jej umiejętności kolorowania obrazów. Ale szczególnie podziwiam umiejętności pracy z grafiką komputerową. Monika twierdzi, że gdyby dała mi parę lekcji, też mogłabym to robić, ale obawiam się, że nigdy jej nie dorównam.

Tematem naszego dzisiejszego spotkania jest TANIEC. Każda z nas stworzyła kartę według swojej własnej wizji związanej z tańcem. Wspólny dla naszych kart jest temat, natomiast technika i cała reszta to zupełna dowolność.
To moja karta


Kilka słów do mojej karty. Na czarnym panelu odbiłam stemplem w VersaMark postać tańczącej baletnicy, a nastepnie wytłoczyłam obraz pudrem Perfect Pearls w kolorze białym, różowym i fioletowym. Po raz kolejny wybiłam obraz stempla w VersaMark i wytłoczyłam go na gorąco w EP Cosmic Shimmer Lapis Pearl Lustre. Ten puder daje półtransparentny obraz, dlatego czasem widać jego zielonkawy blask, a czasem przebija obraz z Perfect Pearls Powder. Dodałam kilka szczegółów białym Gelly Roll. Sentyment wytłoczyłam białym EP. Na dole karty przykleiłam taśmę washi tape i cienki pasek taśmy opalizujęcej w kolorze zielonym.

na zdjęciach widać różnocę kolorów w zależności od tego, czy przeważa odbicie Perfect Pearls, czy EP Cosmic Shimmer
Jeszcze raz zapraszam Cię do odwiedzenia bloga Moniki, by poznać jej prawdę o tańcu. Będzie cudownie, jeśli zostawisz jej komentarz.

Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz. Zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

4 komentarze:

 1. Oh BozenA!! Your card is gorgeous. I love the black cardbase with that iridescent coloring on it added by the powders. Your card is so elegant and poetic!
  Thank you so much for doing this challenge with me and I look forward to many more.
  Hugs Monica

  OdpowiedzUsuń
 2. Your card is absolutely stunning BozenA and loving the perfect pearls and the cosmic shimmer. The dark cardstock shows of the shimmer and the fabulous stamped image to perfection...I love it x.

  OdpowiedzUsuń
 3. this is so beautiuful, your ballerina is magically dancing on the keys of the piano :)

  OdpowiedzUsuń
 4. What a wonderful dancer, Bozena! Love all those colors showing in the embossed image and the dancer is magical!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA