sobota, 1 października 2016

Wielka radość

Witam moich gości. Dzisiejsza karta powstała spontanicznie. To był dzień, kiedy otrzymałam dwie wiadomości: złą i dobrą . Żla to taka, że moja Przyjaciółka z Kanady zachorowała na nowotwór, a druga wiadomość była taka, że leczenie zostało w porę podjęte i wszystko jest dobrze. Do tamtej chwili nie wiedziałam o tym, ale czułam, że coś się złego dzieje. Kiedy więc otrzymałam te wiadomości popłakałam się, ale głównie ze szczęścia. I postanowiłam, że muszę dać wyraz mojej radości i wsparcia tej wspaniałęj osobie.
Jest jesień, w modzie ostatnio jest technika marmurkowania to i moja karta myślę jest bardzo trendy :-).Kochana Loll, niewiele mogę Ci zaoferować, ale zawsze jestem z Tobą myślami i dobrą energią. Ściskam, całuję i bardzo się cieszę z dobrego obrotu sprawy.

Kartę zgłaszam na wyzwania
Time Out Challenges #67 Friendship ( opcjonalnie miało być na różowo, ale jest w kolorach października)
Cardz For Galz Challenge #32 Fall/ Autumn Colours
CAS(E) This Sketch Challenge #192 - marmurkowy obraz pottraktowałam jak wzór na szkicu
SS Wednesday Challenge Anything Goes
Work It Wednesday September 2016

Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jeśli zostawisz komentarz, będę bardzo szczęśliwa, Dziękuję i zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony, Mam nadzieję, że już wkrótce :-)

Życzę miłego dnia.
BożenA

9 komentarzy:

 1. This is a lovely card. I love your marbled background. Thank you for joining the Cardz 4 Galz challenege.

  OdpowiedzUsuń
 2. My dear Bozena. Thank you so much for your beautiful card. It is even more amazing in real life. Your message of hope and support from your heart has helped me more than you can imagine. It helps me stay positive and ready to fight the fight. Love, Loll

  OdpowiedzUsuń
 3. Stunning design and I see Loll loved it. Thanks for joining Time Out

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała kartka, jak i wiadomości! pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Love your background for this fun fall card! Thanks so much for joining us at the Simon Says Stamp Wednesday challenge!

  OdpowiedzUsuń
 6. Your card is amazing, clever and so very thoughtful. You are so kind and so generous in your comments, I do so enjoy your visits to my blog. I have been away on holiday and missed stopping by your blog to see your amazing and creative cards. This is one special card for one special lady x

  OdpowiedzUsuń
 7. Fabulous background, Bozena, the camouflaged sentiment is brilliant ... and those leaves are stunning! Thank so much for playing along with us at Time Out! Anita :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Great card - thanks for joining us at Cardz 4 Galz.

  Helen x

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA