wtorek, 18 października 2016

Idą święta

Witam serdecznie wszystkich moich gości, szczególnie zaś witam wszystkich moich stałych gości i Przyjaciół. Wasze odwiedziny, to dla mnie zaszczyt.
Święta zbliżają się dość szybko, za chwilę będzie listopad, najwyższy już czas uzupełnić zapas świątecznych kart. Będę ich potrzebowała sporo w tym roku :-))
Jakiś czas temu ptzygotowałam sobie bardzo połyskujący karton, używając pudru "Efekt Syrenki" od Indigo. Właściwie jest to produkt przeznaczony na żele hybrydowe na paznokcie, ale kto mi zabroni używać ich inaczej... ;-) Ważne, że udało mi się znaleźć sposób, aby pokryć nimi karton i nadać im ten charakterystyczny dla nich blask.
Tym razem wykorzystałam wykrojnik Impression Obsession ( NBUS) i polski sentymentna tym zbliżeniu widać zróżnicowaną kolorystykę "syrenki", w zależności od kąta odbicia światła od tego pudru. Pojawiają się kolory od zieleni, poprzez złoto, aż do czerwieni. Na paznokciach też wygląda rewelacyjnie ;-))Mam nadzieję, że ta skromna karta może się spodobać.

Kartkę zgłaszam na wyzwanie
CHNC Challenge Extra For October 2016
Sparkle & Sprinkle Challenge October 
The Merry Christmas Challenge #3 Use Die Cut
The 12 Months Of Christmas Challenge #22 Anything Goes

Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jeśli zostawisz komentarz, będę bardzo szczęśliwa, Dziękuję i zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,
Życzę miłego dnia.
BożenA

6 komentarzy:

 1. So pretty and sparkly Bozena. Love the colours from the nailpolish gel too. Great way to stretch the use of your supplies. :) xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow this is really gorgeous with all of that sparkle! I love it! HUGS

  OdpowiedzUsuń
 3. Very pretty and sparkly, Bozen! You are so creative!

  OdpowiedzUsuń
 4. Soooo pretty! I love all the sparkle; it is stunning! Thanks for playing with CHNCC2.

  OdpowiedzUsuń
 5. Very pretty card full of beautiful 'sparkle'! Thank you for joining our monthly challenge at Sparkle N Sprinkle and good luck!
  Diane SNS DT

  OdpowiedzUsuń
 6. Pretty! Thanks for joining us at The Merry Christmas Challenge.
  ~DT Janis

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA