środa, 4 maja 2016

Prezent w majowym wyzwaniu HLS ChristmasTematem kolejnego, majowego wyzwania Happy Little Stampers jest PREZENT.


Jak co miesiąc sponsorem naszego wyzwania jest cudowna Kylie Purtell i jej sklep HLS. W nagrodę autor zwycięskiej karty otrzyma zestaw stempli od HLS.


Po raz kolejny użyłam pięknego wykrojnika Tonic Studios Christmas Present. Złoty karton idealnie nadał się do tego. Nie usuwałam wyciętych drobnych elementów, złota całość wygląda jak milion dolarów :-) Kolejnym etapem było dodanie stempla w lewym górnym rogu. Penny Black ma piękny wizerunek gałązki sosnowej z szyszkami. Kiedyś szukałam takiego stempla SU, ale nie jest już w sprzedaży, więc zadowoliłam się Penny Black. Też niezły... Dodałam kolory tuszami wodnymi, lekko spryskałam wodą z atomizera i kolejny element karty gotowy. Teraz przyszła kolej na sentyment również z zestawu Penny Black. Ostatnie szlify to przeszycia na krawędziach panelu i szron na stemplowanych elementach ( do tego wykorzystałam All Purpose Ink Frost White ). Szybka karta i mam nadzieję, że również w Twoim odczuciu efektowna.


 Zapraszam do wspólnej zabawy. Wejdź na stronę Happy Little Stampers Christmas i zobacz kartki innych projektantek zespołu HLS. Nie zabraknie pięknych inspiracji. Czekamy na Ciebie, dołącz swoją kartkę i miej szansę wygrać jeden zestaw cudownych stempli Kylie.


Dziękuję za odwiedziny i poświęcony mi czas. Mam nadzieję, że udało mi się Ciebie w jakikolwiek sposób zainspirować.

Kartkę zgłaszam na wyzwanie 
? Simon Says Work It Wednesday Challenge April

workitwedbanner

Życzę miłego dnia.
BożenA

5 komentarzy:

 1. That metallic gift box is stunning. Love the traditional pine cones and how you've made them look so pretty. A real stand out card x

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabulous card Bozena, love the design. Carol x

  OdpowiedzUsuń
 3. The gleam of gold shows off the wonderful embossing on the present beautifully. Love the way you've tucked in the pretty pine cone branch in the corner. Well done. TFS

  OdpowiedzUsuń
 4. Such a bright, beautiful and brilliant design! Really love that metallic gift box!! WOW!

  OdpowiedzUsuń
 5. Sorry to be so late adding my comments to my fellow HLS Christmas Design Team members' cards! I love the beautiful shiny gift. With your lovely pine branch in the corner, it looks like the gift is under a Christmas tree. Well done!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA