poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Kwietniowe wyzwanie w HLS

Cieszę się, że znów się widzimy. Dzisiaj zapraszam Cie do wzięcia udziału w kwietniowej zabawie zorganizowanej przez Happy Little Stampers. Jest jeszcze jeden powód, by właczyć sie do gry. HLS obchodzi swoje urodziny i z tej okazji Kylie, właścicielka sklepu HLS, ufundowała nagrodę dla zwycięzcy. Będzie to talon na 30$ do zrealizowania w sklepie sponsora.


Więc nie zastanawiaj się dłużej, tylko zobacz inspiracje zespołu projektowego i dziel się swoją kartą z nami.
Tym razem do zrobienia karty musisz wykorzystać wykrojniki, użyj tych związanych z Bożym Narodzeniem :-)

Niedawno skorzystałam z fajnego rabatu, który obniżył cenę zestawu wykrojników Magnolii "Cozy Fern and Snowflake". Od dawna był on na mojej liście życzeń, ale cena była na tyle wysoka, że powstrzymywała mnie od jego kupna. Warto czasem poczekać :-) Więc wycięłam gałązki prawie jemioły :-) z białego kartonu, dodałam koloru używając tuszy DI w odcieniach Crushed Olive i Peeled Paint. Jeszcze tylko piękny sentyment Serendipity, który dopełnił obraz i karta gotowa. Przepraszam, jeszcze tylko białe samoprzylepne półperełki, które sprytnie naśladują owoce jemioły i oto jest! 

Rzadko mi się zdarza, że jestem całkowicie zadowolona z karty, którą zrobiłam, w tym przypadku jednak tak właśnie jest :-) Bardzo prosta, ale trafia dokładnie w moje poczucie estetyki. Żałuję, że nie posiadam zestawu sentymentów HLS Mixed Christmas Sentiments lub Everyday Sentiments. Byłyby idealne do zastosowania na tej karcie, ale myśle, że piękny sentyment Serendipity też świetnie się spisuje.
Koniecznie zobacz inspiracje innych projektantek Happy Little Stampers Christmas Challenge i mam  nadzieję, że pokażesz nam, co stworzyłaś.

Kartkę zgłaszam na wyzwanie
Simon Says Monday Challenge Try To Resist

Simon Monday Challenge Blog


Życzę miłego dnia.
BożenA

7 komentarzy:

 1. Bozena, this is one beautiful CAS - yet so striking card. Love the pretty color of the mistletoe embellished with the tiny pearls. Great take on this diecut challenge, and the design is just perfect to show off that die. TFS

  OdpowiedzUsuń
 2. What a fabulous CAS card Bozena and I love that you used pearls for the mistletoe berries!

  OdpowiedzUsuń
 3. Loving your fab card Bozena, the pearls really make the mistletoe pop ! I have also become your latest blog follower !

  OdpowiedzUsuń
 4. Bozena, I love your card - it is CAS perfection! The pearls are a wonderful finishing touch.

  OdpowiedzUsuń
 5. Perfect CAS card, love the colour of the mistletoe and the pretty pearls x

  OdpowiedzUsuń
 6. Love this mistletoe, Bozena! This is a classy Christmas card!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wonderful card, love the mistletoe. Thank you so much for joining us at Simon Says Stamp Monday Challenge. Hugs, Sandra

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA