niedziela, 20 grudnia 2015

Zaczyna padać śnieg...

I robi się bardzo cicho. Słońce zniknęło za chmurami, grubymi i ciemnymi, pełnymi śniegu jak pierzyna. Coraz więcej płatków śniegu ląduje na ziemi. Są pozlepiane w grube płaty, jest ich coraz więcej i więcej... już niewiele widzisz, bo wkoło jest biało od wirujących w powietrzu śnieżnych okruchów. Zrobiło się biało i cicho. Jakby śnieżna kołderka wytłumiła większość dźwięków. I naraz zdajesz sobie sprawę, że właściwie słyszysz delikatny dźwięk, kiedy te ciężkie płatki śniegu opadają na ziemię. Tak, słyszysz, jak pada śnieg.  Kiedyś mi się to właśnie zdarzyło. Dziwne, usłyszeć jak pada śnieg :-)) Zapamiętałam tamten dzień z zadziwiającą dokładnością szczegółów.
Kartka, którą zaprezentuję poniżej przywodzi mi na myśl właśnie tamten dzień. Z tą tylko różnicą, że w kartce jest dużo bieli, a wtedy całość spowijała szarość. Myślę, że mogę przystąpić do prezentacji. Stemple są od Inkognito i Craftfun. Środkową śnieżynkę potraktowałam srebrnym długopisem żelowym. A, właśnie, jeszcze brzeg karty ozdobiłam podwójnym przeszyciem.


Wyzwania
Simon Says Monday Challenge Just A Pinch
Addicted To Stamps Challenge #116Simon Monday Challenge Blogaddicted-to-stamps-challenge


Życzę miłego dnia.

3 komentarze:

  1. Stunning Bozena my dear friend! Beautiful CAS design! Have a wonderful Christmas and a great upcoming New Year! Thanks for the inspiration in 2015, can't wait to see what you come up with in 2016! Hazel xx
    My Card Attic

    OdpowiedzUsuń
  2. Gorgeous card, love the shine on it. Thank you so much for joining our challenge.
    Greetings, Veerle DT member ATSC

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA