niedziela, 10 maja 2015

Pierwsze urodziny ArtCardBox ! :-)))1 czerwca 2014 rozpoczęłam prowadzenie tego bloga. Kartki dla własnych potrzeb wykonywałam już od jakiś 2 lat. W końcu postanowiłam, że czas uczyć się od Was, podglądając Wasze prace w internecie. A prowadzenie swojego bloga mobilizuje do pracy. Kiedy znajduję Wasze cudowne kartki mam ochotę zmierzyć się z Waszymi wyzwaniami. To niewiarygodnie silna motywacja, a kiedy czytam Wasze komentarze odnajduję sens w tym, co robię. Jestem z Wami niespełna rok, ale już czuję bardzo silną więź z wieloma z Was. I choć nie znamy się osobiście, czuję się tak, jakbyśmy byli przyjaciółmi od zawsze. Społeczność "kartkomaniaków" jest tak życzliwa, że nawet moja najgorsza kartka nie została przez Was potępiona i skrytykowana. Dziękuję Wam za to. W nagrodę za wytrwałość chciałabym zaproponować do rozdania candy. Chciałabym nagrodzić 2 osoby, a więc na osobę wypadnie po 7 sztuk prezentów. Warunkiem otrzymania nagrody jest pozostawienie wpisu pod tym postem, abym wiedziała, kto zgłasza się do losowania. Prosiłabym również o dołączenie do osób subskrybujących moje posty. Trzecią, już ostatnią prośbą, jest wrzucenie na swoim blogu na pasek boczny informacji o moim candy wraz z linkiem zwrotnym do mojego posta. Jeśli będziecie tak mili by dołączyć do mnie, będzie mi niezmiernie miło i dziękuję Wam za to. Mam nadzieję, że moje prace mogą się rzeczywiście podobać i uda mi się zainspirować innych.
Do candy można się zapisywać do 30 czerwca, więc czasu jest sporo :-)

Na chwilę obecną do rozdania mam 2 zestawy prezentów

zestaw I
Gel Grayons pisaki żelowe wodorozpuszczalne
Kaisercraft Clear  Stamps After Five Collection
Heartfelt Creations Rubber stamps Poisentia Ornament 2 Precut set
Cherry Linn Designs Thinking Of Phrases Dies
Joy Crafts Vintage Fluorishes Die
Impression Obsession DIE 091-P Twisted Christmas tree
Scrap Berry's  Set of Stamps Princess Summer  Joyzestaw II
Hero Arts Clings Flower Bursts Pattern background
Lilly of the Valley Rubber Stamp Family of  Snowman
Scrap Berry's  Silicone stamps set Best Friends
Nellie Snellen Dawn's Stamps Girl with gifts
Foam Stamp Swirls
Embossing Folder Dandelions
Cottage Cutz Holiday Sleight DieNiestety nie mam pojęcia jak dodać Inlinkz'a do tego posta, żeby każdy mógł wpisać się pod przyporządkowanym kolejnym numerem, więc będę prosiła, aby przy wpisywaniu komentarza ze zgłoszeniem się do nagrody, własnoręcznie umieszczać kolejne numery.
No, chyba że znajdzie się ktoś tak mądry i podpowie mi jak mam rozwiązać ten problem...

Życzę dużo słońca, radości i powodów do zadowolenia.
Uściski,
BożenA

2 komentarze:

  1. Witam! Numer 1! :) Bardzo fajny blog z super pięknymi kreacjami! Twoje kartki są świetne jak i techniki których używasz, nie pomijając Twoich cudownych pudełek! z tego co wiem trzeba się zarejestrować i zapłacić żeby dodać inlinkz :( ale jest jeszcze coś innego - zamailuję do Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Congrats on your blog birthday!!! I wish you many more!! Your cards are so beautiful - keep them coming! Don't include me in your blog candy - already have too much stuff....

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA