niedziela, 24 grudnia 2017

Spokojnych i szczęśliwych Świąt

Wszystkim moim Przyjaciołom, wszystkim moim gościom życzę, by te Święta były czasem spokoju i miłości. By każdy z Was mógł spędzić je w gronie osób, które kocha. By każdy z Was mógł odpocząć, zwolnić i zauważyć, ze świat, który nas otacza wciąż jest taki piękny... i życie, że ono też jest wspaniałe i fascynujące. Życzę Wam olśnienia w ten szczególny czas.

A to moja kartka dla WasTekst, który umieściłam na karcie to słowa znanej w Polsce, bardzo pięknej piosenki świątecznej. Opowiada o dniu wigilii Świąt Bożego Narodzenia, o tym, jak zmienia on ludzi... To magia wigilijnej nocy, za nią tak bardzo wszyscy tęsknimy przez pozostałe dni roku.

Obyśmy w te Święta dostali wszystko, o czym marzymy. Buziaki i wesołych Świąt!

Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój czas mi poświęcony. Doceniam to bardziej niż myślisz. Jestem wdzięczna za każdy komentarz i zapraszam ponownie do odwiedzenia mojej strony,

Życzę miłego dnia.

8 komentarzy:

 1. Magical card, magical sentiment and magical meaning, so very beautiful x Merry Christmas to you and your family here's to a Healthy, Happy and Crafty 2018 x

  OdpowiedzUsuń
 2. I love this Nativity die cut, Bozena! Your card is beautiful and so is the message! Merry Christmas, my sweet friend!

  OdpowiedzUsuń
 3. Beautiful card Bozena, the blended Distress inks are so pretty against the manger scene.
  A merry Christmas to you and your family and looking forward to seeing all your creations for this coming year.
  Christine

  OdpowiedzUsuń
 4. Your background for your beautiful nativity is just gorgeous, Bozena! Your words are equally as beautiful with your warm and sincere Christmas wishes! Merry Christmas to you and your family!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 6. A beautiful background for that gorgeous nativity, Bożena ... simple, stylish, perfect for this holy and special time! Hope you had a blessed and joyful Christmas! Anita :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bożenko, wszystkiego Najlepszego w ten poświąteczny czas i w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA