Obserwatorzy

sobota, 30 lipca 2016

Roczek Oliwiera będziemy świętować!

Witam moich gości. Mój kolega już niedługo będzie świętował roczek swojego wnusia Oliwiera. To będzie cudowny i bardzo uroczysty dzień. Dla uczczenia tego wydarzenia przygotowałam kartkę z tej okazji. To kartka shaker, coś się w niej rusza i przesypuje, więc mam nadzieję, ze wzbudzi zainteresowanie małego solenizanta. Początkowo miała być kartka "animowana", ale pomyślałam, ze Oliwierek jest jeszcze za mały na takie wynalazki. Na szczęście będę miała jeszcze nie raz okazję zrobić dla niego następne karty, więc może kolejne będą właśnie takie.

"Na Oliwiera roczek
torcik niesie mały Smoczek"
(Pozwoliłam sobie zacytować moją Asię :-)

Smok odbity stempelkiem został pomalowany ProMarkerami. Uwielbiam je, Obraz jest intensywny i kolory pięknie się mieszają.Wisienka na ciasteczku pokryta jest glossy accent, ale na zdjęciu tego nie widać. Biały panel karty postemplowałam drobnymi kwiatkami. Wygląda to lepiej niż całkowicie biały panel.

Kartkę zgłaszam na wyzwanie
Aloha Friday Challenge #77 All About Animals 11/08
Cardz For Galz Challenge #27 No Patterned Paper  03/08
Hanna And Friends Challenge #253 Tiere / Animals  03/08
ATSM Challenge #204 CAS 03/08
Freshly Brewed Challenge July 2016 Birthday 03/08
SS Wednesday Challenge Anything Goes 03/08
SS Work It Wednesday Challenge July 2016

Mam nadzieję, że kartka wzbudzi zainteresowanie u małego solenizanta. Mam też nadzieję, ze Wam również sie spodobała. Jeśli zostawisz mi komantarz, będę bardzo szczęśliwa i dziękuję Ci za to.

Życzę miłego dnia.
BożenA
Prześlij komentarz