Obserwatorzy

niedziela, 8 marca 2015

W oczekiwaniu na Wielkanoc

Witam wszystkich serdecznie,
Poprzednia kartka zainspirowała mnie do wykonania karty wielkanocnej. Ta wiosenna kolorystyka jest bardzo zaraźliwa.
Cieszę się, że udało mi się w końcu pozbierać i znów zaczyna cieszyć mnie tworzenie kartek. Kartki wielkanocne zawsze są dla mnie trudne, ale ta powstała niejako przy okazji i bardzo mnie cieszy.

Tło do tych dwóch ostatnich kart powstało na jednej większej karcie. Użyłam koloru pomarańczowego, kilku odcieni żółtego i kilka odcieni zielonego. Chciałam je potraktować wodą, aby powstały piękne duże plamy. Niestety użyte Distressy po zmoczeniu traciły swój wiosenny wymiar, stały się mało nasycone kolorystycznie, wręcz pojawił się w nich kolor niebieski... absolutnie niepożądany w tym przypadku. Zastanawiałam się skąd niebieski? Oczywiście z DI Mowed Lawn. Ten kolor świetnie łączy się z odcieniami niebieskimi, jest wręcz idealny do tych połączeń. Niestety po użyciu wody wydobywa się z niego niebieski odcień.Mam nadzieję, że ta kartka spodoba się Tobie.
Tę kartkę również deleguję do wyzwania bloga Mod Squad Challenge Make A Background
Mod Squad Challenge Blog
oraz na wyzwanie Addicted To CAS Challenge # 58 Distress Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga. Jeżeli w jakiś sposób udało mi się Ciebie poruszyć, proszę, pozostaw komentarz. Każda Twoja uwaga jest dla mnie cenna. Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję. Życzę miłego dnia.

4 komentarze:

Bonnie pisze...

Love, love, love that background! Delightful Easter elements! So glad you shared this with us at ATCAS!

Kamila R. pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Kamila R. pisze...

I just love the colours! So vibrant and rich! As well as the fluffy buddy and a bunny! Cute Easter card! (I made a spelling error earlier ;)

Joyce Erb pisze...

Really cute. https://www.dropbox.com/s/bb90cfq0y0ra75w/Screenshot%202015-03-10%2013.27.42.png?dl=0