sobota, 16 sierpnia 2014

Rodzinny exploding box

Witam wszystkich serdecznie,
poproszono mnie o wykonanie exploding box ze zdjęciami całej rodziny. Nie powiem, było to dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ do tej pory uważałam, że to nie może być ładne... Bardzo długo nie miałam wizji, jak to pudełko ma wyglądać. Katastrofa- tylko to przychodziło mi do głowy, kiedy próbowałam wyobrazić sobie ten exploding box. To było projekt, który powstawał najdłużej w mojej głowie. Ale efekt końcowy bardzo mnie zaskoczył. Może to zasługa sympatycznych twarzy na zdjęciach? Niestety Wy nie będziecie się mogli o tym przekonać, ponieważ nie wszystkie osoby wyraziły zgodę na publikację ich wizerunków, więc zdjęcia częściowo zostały zretuszowane.


Zgodnie z prośbą, kolorystyka miała być żywa. Jednak na tak piękną rocznicę postanowiłam, że musi być bardzo elegancka. Połączyłam karminową czerwień ze złotem.

 pudełko po otwarciu, ale jeszcze nie rozłożone całkowicie
Prezent podarowano z okazji 70-tych urodzin, nie zamieszczałam nigdzie tej informacji na pudełku, ale symbolicznie na torcie jest 7 świeczek.

na zdjęciu poniżej widać wklejkę na życzenia. Życzenia bardzo osobiste, więc zamykane.
 z uwagi na ilość członków rodziny to pudełeczko zawiera znacznie więcej pól po otwarciu.
W końcu okazało się, że pudełko jest prześliczne. Solenizantka zawsze będzie miała przy sobie całą rodzinę w komplecie, uśmiechniętą i kochającą. Nie ważne, że czasem bliscy będą daleko, bo tak naprawdę będą zawsze w zasięgu ręki.

Bardzo dziękuję za odwiedziny. Jeżeli w jakiś sposób udało mi się Ciebie poruszyć, proszę, pozostaw komentarz. Każda Twoja uwaga jest dla mnie cenna. Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję. Życzę miłego dnia.

2 komentarze:

  1. Oh my the bold red and gold looks stunning in this explosion box. Superb three tier cake !

    OdpowiedzUsuń
  2. Fabulous box card, I love the deep red colour and all your personal photos! Brilliant, well done! :D Gay x

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA