czwartek, 2 września 2021

Wrześniowe wyzwanie w Happy Little Stampers CAS

Cześć.
We wrześniu ptaki migrujące zaczynają odlatywać do swoich drugich ojczyzn. To smutne, że już jesień, a przecież tak niedawno z taką tesknotą czekaliśmy na pierwsze wiosenne kwiaty. Mnie coraz trudniej pogodzić się z coraz bardziej przyspieszającym upływem czasu. Nie lubię jesieni i nawet fakt, że drzewa przybierają najpiękniejsze szaty nie jest w stanie mnie przekonać, że jesień jest fajna.

Czas też zaprosić Was do kolejnej zabawy w HLS CAS
To moja karta wykonana dla Waszej inspiracji na to wyzwanieWspominałam coś o ptakach na początku?? No właśnie, skrzydlate, mają być skrzydlate :-)


Ja wybrałam postać anioła, też skrzydlaty, a ta karta świetnie uzupełni mi bożonarodzeniowy zapas kart, które będą mi potrzebne już wkrótce. Wspominałam na początku o coraz szybciej mijającym czasie?? 


To typowa karta CAS z wszystkimi tego stylu zaletami. Bardzo szybka do zrobienia, a mimo to efektowna.  Anioła wycięłam dwa razy. Raz ze srebrnego kartonu, drugi raz z białego kartonu pociągniętego bardzo delikatnie szarą akwarelą, a kiedy akwarela była sucha karton spryskałam sprayem z dodatkiem skrzących się drobinek. Uwielbiam ten efekt, a widać go na poniższym zdjęciu.
Potem połączyłam poprzez inkrustowanie srebrną anielską ramę z szarymi elementami do inkrustowania. Opisałam to strasznie, ale na pewno wiecie, o co mi chodzi, hahaha :-)


Niestety na zdjęciu powyżej rozjechał  mi się poziom bieli, właśnie przez to, że zdjęcie robione było pod dużym kątem, aby złapać refleksy świecących drobinek. Coś za coś, nie można mieć wszystkiego :-((

Anioła przykleiłam do białego panelu mniejszego od bazy karty, a panel z aniołem przykleiłam do bazy karty za pomocą pianki dystansowej. Kartkę wykończyłam sentymentem tłoczonym w srebrnym EP.


A nie mówiłam, że to szybka karta? Takie 100% CAS. Zachęcam do zajrzenia na naszą stronę, by poznać inne karty naszego niesamowitego DT. Jestem pewna, że uda nam się Was zainspirować. A kiedy już powstaną Wasze karty nie zapomnijcie dodać ich do naszej galerii.


Dzięki za odwiedziny i za każdy komentarz. Mam nadzieję, ze jeszcze do mnie zajrzycie.
Życzę miłego dnia.
8 komentarzy:

 1. So perfectly CAS BozenA, love the silver embossing with the silver inlay ♥ Gorgeous card :)

  OdpowiedzUsuń
 2. The shimmer looks so pretty and what a perfect CAS Christmas card. The die cut winged angel is beautiful and so is your card BozenA. Yes time sure does fly by quickly my friend x.

  OdpowiedzUsuń
 3. Yes, time does not wait for anyone. It does seem to be in a hurry.
  Your card is lovely. The die cut inlays are gorgeous, the way you have combined the silver and the grey. Beautiful CAS card!
  Hugs Monica

  OdpowiedzUsuń
 4. Gorgeous card BozenA! LOVE your beautiful angel and how you've watercoloured it and added so much sparkle. Great design with your inland image. xx

  OdpowiedzUsuń
 5. What a beautiful angel, Bozena! I love the two shades of silver with the sparkle and shine! Christmas will be here all too soon!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gorgeous angel and after seeing your beautiful card I will have to try this. Love the use of the silver and glitter! I love doing inlays too!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow! What a gorgeous angel with the shinny edges and shimmery centers!! Really wonderful CAS Christmas design! Beautifully done!

  OdpowiedzUsuń
 8. Clever bait and switch from “birds” to an angel!… which I love as your winged subject btw. Your sweet angel is beautiful in silver. Love the shine. Fabulous CAS card!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Dziękuję za Twój czas. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz. Zapraszam ponownie :-)
BożenA